ul. Grunwaldzka

Inwestycja usytuowana jest na najwyżej położonym terenie Niepołomic. Lokalizacja inwestycji jest bardzo atrakcyjna, gdyż ulica Grunwaldzka znajduje się w odległości 250 m od centrum miasta, wraz ze wszystkimi jego atrakcjami tj. basenem, zabytkowym rynkiem i zamkiem królewskim, w cichej i malowniczej scenerii, w identycznej odległości tj. 350 m od puszczy niepołomickiej, gdzie można skorzystać ze ścieżek rowerowych i spacerowych, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących wytchnienia na łonie natury po aktywnym dniu pracy. Dodatkowym udogodnieniem szczególnie dla rodzin z dziećmi jest bliskość szkół i przedszkola przy ul. Jagiellońskiej . Mieszkania będą zintegrowane w formie zamkniętego, kameralnego osiedla o wysokim standardzie wykończenia ( parz galeria) mieszkania na parterze posiadają przestronne ogródki o pow. ok.50m2.
DO KAŻDEGO MIESZKANIA NA PIĘTRZE POMIESZCZENIE GOSPODARCZE GRATIS!!!
DO KAŻDEGO MIESZKANIA NA PODDASZU STRYCH GRATIS!!!
Dodatkowo dla wygody naszych klientów na terenie osiedla zapewniamy dużą ilość darmowych miejsc parkingowych. Planowane lokale są zaprojektowane w sposób klasyczny, funkcjonalny o wysokim standardzie wykończenia.
O powierzchni odpowiednio :
- parter - 66,62m2
- piętro 62,38m2
- poddasze - 59,69
Podobnie jak w przypadku ostatnio ukończonych projektów pozostawiamy naszym klientom możliwość indywidualnych uzgodnień rozmieszczenia ścianek działowych jak również instalacji elektrycznej , wodnokanalizacyjnej, alarmowej oraz telewizyjnej we wcześniej zarezerwowanym lokalu. Każdy z lokali wyposażony będzie w oddzielny licznik ( gaz, prąd, woda). Jako sprawdzony i solidny deweloper zapewniamy niskie koszty administracyjne stawiając na pierwszym miejscu wysoką jakość realizowanych usług.
Bardziej szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu 600 039 637 lub na stronie internetowej www.mieszkanianiepolomice.pl
Zapytania prosimy kierować telefonicznie lub mailowo. email: biuro@mieszkanianiepolomice.pl

Okolica
park, las, policja, przychodnia, apteka, poczta, autobus, szkoła, przedszkole, żłobek, centrum handlowe
 
Informacje dodatkowe
miejsce parkingowe, taras, okna antywłamaniowe, drzwi antywłamaniowe, ogrzewanie centralne, telefon, internet, kablówka, prysznic, wanna