ul. Grzybowa

Lokalizacja inwestycji jest bardzo atrakcyjna, gdyż osiedle będzie znajdować się w odległości 100 m od lasu, oraz 1500 m od centrum miasta wraz ze wszystkimi jego atrakcjami tj. basenem, zabytkowym rynkiem i zamkiem królewskim, w cichej i malowniczej scenerii w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Niepołomickiej, gdzie można skorzystać ze ścieżek rowerowych i spacerowych, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących wytchnienia na łonie natury po aktywnym dniu pracy.

 

Mieszkania będą zintegrowane w formie, kameralnego osiedla o wysokim standardzie wykończenia.

Mieszkania już w stanie developerskim posiadają wentylację mechaniczną, nawiewno-wywiewną. Jest to rozwiązanie rzadko stosowane w projektach developerskich. Nasza firma oferuje je Państwu już w standardzie.

 

Piece gazowe, stosowane w naszych budynkach to kotły wysokiej klasy, które w połączeniu z systemem wentylacji mechanicznej, pozwolą Państwu na duże oszczędności w późniejszej eksploatacji.

 

Również okna zastosowane w naszej inwestycji stworzone zostały z myślą o maksymalizacji oszczędności energii i izolacji akustycznej budynku. Innowacyjne zastosowania czynią system wyjątkowy w swojej klasie. Bardzo dobre właściwości statyczne, przy towarzyszącej im smukłości profili wpływają pozytywnie nie tylko na estetykę, ale pozwalają także na pełniejsze doświetlenie pomieszczeń światłem słonecznym (dodatkowo obniża to zapotrzebowanie energetyczne).

 

Podobnie jak w przypadku ostatnio ukończonych projektów pozostawiamy naszym klientom możliwość indywidualnych uzgodnień rozmieszczenia ścianek działowych jak również instalacji elektrycznej , wodnokanalizacyjnej, alarmowej oraz telewizyjnej we wcześniej zarezerwowanym lokalu. Każdy z lokali wyposażony będzie w oddzielny licznik ( gaz, prąd, woda).

Jako sprawdzony i solidny deweloper zapewniamy niskie koszty administracyjne stawiając na pierwszym miejscu wysoką jakość realizowanych usług.

 

W wyżej wymienionej konfiguracji powstaną 5 budynków dwu lokalowych.

 

Mieszkanie na piętrze - 355 000 zł

Mieszkanie na parterze + ogródek - 370 000

 

Bardziej szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu 600 039 637.

Zapytania prosimy kierować telefonicznie lub mailowo.

Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację.

Zakończenie inwestycji planowane na 10.2020r.