ul. Ogrodowa

Pierwszy etap obejmie budowę 42 lokali mieszkalnych przy ulicy Bocheńskej.

Lokalizacja inwestycji jest bardzo atrakcyjna, gdyż ulica Bocheńska znajduje się w odległości 150 m od centrum miasta, wraz ze wszystkimi jego atrakcjami tj. basenem, zabytkowym rynkiem i zamkiem królewskim, w cichej i malowniczej scenerii, w identycznej odległości tj. 150 m od puszczy niepołomickiej, gdzie można skorzystać ze ścieżek rowerowych i spacerowych, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących wytchnienia na łonie natury po aktywnym dniu pracy. Dodatkowym udogodnieniem szczególnie dla rodzin z dziećmi jest bliskość szkół i przedszkola przy ul. Jagiellońskiej.

Mieszkania będą zintegrowane w formie zamkniętego, kameralnego osiedla o wysokim standardzie wykończenia z dwoma bramami wjazdowymi ( parz galeria) mieszkania na parterze posiadają przestronne ogródki o pow. ok.100m2.

Dodatkowo dla wygody naszych klientów na terenie osiedla zapewniamy dużą ilość darmowych miejsc parkingowych.

Planowane lokale są zaprojektowane w sposób klasyczny, funkcjonalny o wysokim standardzie wykończenia.

Powierzchnia odpowiednio:

  • 65m2 – parter
  • 61 m2 - piętro
  • 58m2 - poddasze

Charakter nieruchomości pozwala na wypoczynek z dala od zgiełku miejskiego, jednocześnie gwarantując wygodę codziennego życia. Podobnie jak w przypadku ostatnio ukończonych projektów pozostawiamy naszym klientom możliwość indywidualnych uzgodnień rozmieszczenia ścianek działowych jak również instalacji elektrycznej , wodnokanalizacyjnej, alarmowej oraz telewizyjnej we wcześniej zarezerwowanym lokalu. Każdy z lokali wyposażony będzie w oddzielny licznik ( gaz, prąd, woda). Jako sprawdzony i solidny deweloper zapewniamy niskie koszty administracyjne stawiając na pierwszym miejscu wysoką jakość realizowanych usług.

PLIKI DO POBRANIA: