ul. Wrzosowa

Domy będą zintegrowane w formie, kameralnego osiedla o wysokim standardzie wykończenia.

Domy już w stanie developerskim posiadają rekuperację czyli wentylację mechaniczną, nawiewno-wywiewną z odzyskiem ciepła. Jest to rozwiązanie rzadko stosowane w projektach developerskich. Nasza firma oferuje je Państwu już w standardzie.

 

Piece gazowe, stosowane w naszych budynkach to kotły wysokiej klasy, które w połączeniu z systemem wentylacji mechanicznej, pozwolą Państwu na duże oszczędności w późniejszej eksploatacji.

 

Również okna zastosowane w naszej inwestycji stworzone zostały z myślą o maksymalizacji oszczędności energii i izolacji akustycznej budynku. Innowacyjne zastosowania czynią system wyjątkowy w swojej klasie. Bardzo dobre właściwości statyczne, przy towarzyszącej im smukłości profili wpływają pozytywnie nie tylko na estetykę, ale pozwalają także na pełniejsze doświetlenie pomieszczeń światłem słonecznym (dodatkowo obniża to zapotrzebowanie energetyczne).

 

Podobnie jak w przypadku ostatnio ukończonych projektów pozostawiamy naszym klientom możliwość indywidualnych uzgodnień rozmieszczenia ścianek działowych jak również instalacji elektrycznej , wodnokanalizacyjnej, alarmowej oraz telewizyjnej we wcześniej zarezerwowanym lokalu. Każdy z lokali wyposażony będzie w oddzielny licznik ( gaz, prąd, woda).

Jako sprawdzony i solidny deweloper zapewniamy niskie koszty administracyjne stawiając na pierwszym miejscu wysoką jakość realizowanych usług.

Dostępne konfiguracje i ceny:

Powierzchnia 78,53m2 - Powierzchnia działki 270m2 - 385 000 zł

Powierzchnia 81,80m2 - Powierzchnia działki 270m2 - 396 000 zł

Powierzchnia 78,53m2 - Powierzchnia działki 337m2 - 410 000 zł

Powierzchnia 78,53m2 - Powierzchnia działki 482m2 - 420 000 zł

Bardziej szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu  600 039 637

Zapytania prosimy kierować telefonicznie lub mailowo.

Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację.

Zakończenie inwestycji planowane na 10.2019r.

PLIKI DO POBRANIA: