Realizacje

Osiedle Wrzosowe – Domki Jednorodzinne, Niepołomice

  • Oddane do użytku w 2016 roku.

Nowoczesne i komfortowe domki w zabudowie szeregowej z balkonem, usytuowane zaledwie 1000m od centrum miasta. Inwestycja została zrealizowana zgodnie z założeniami początkowymi. Przyszły właściciel budynku bez dodatkowych opłat miał możliwość własnej aranżacji centralnego ogrzewania, instalacji elektrycznej oraz wodno-kanalizacyjnej. W budynkach mieszkalnych zastosowaliśmy markowe ogrzewanie podłogowe oraz grzejnikowe zasilane wysokiej klasy kotłem kondensacyjnym. 

Osiedle Wrzosy – Mieszkania, Niepołomice

  • Oddane do użytku w 2017 roku.

Usytuowanie osiedla gwarantuje mieszkańcom spokój i harmonię a jednocześnie dostęp do najpotrzebniejszej infrastruktury.
Jako sprawdzony i solidny deweloper pozostawiliśmy naszym klientom możliwość indywidualnych uzgodnień rozmieszczenia ścianek działowych jak również instalacji elektrycznej, wodnokanalizacyjnej, alarmowej oraz telewizyjnej.

Domy wolnostojące – Niepołomice

  • Oddane do użytku w 2019 roku.

Domy zostały zrealizowane  w formie kameralnego osiedla o wysokim standardzie wykończenia. Oryginalnym oraz niespotykanym u konkurencji rozwiązaniem było zainstalowanie już w standardzie, systemu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. System połączony z energooszczędnymi kotłami kondensacyjnymi najwyższej klasy pozwala użytkownikom na oszczędne użytkowanie nowego miejsca zamieszkania. System rekuperacji oraz centralnego ogrzewania za pośrednictwem firmy PROMOGAZ dostarczyły marki Zehnder oraz Bosch-Junkers. Prawdziwy TOP na rynku.

Apartamenty – Niepołomice

  • Oddane do użytku w 2020 roku.

Apartmenty zostały zintegrowane w formie, kameralnego osiedla o wysokim standardzie wykończenia. Mieszkania już w stanie developerskim posiadają wentylację mechaniczną, nawiewno-wywiewną. Jest to rozwiązanie rzadko stosowane w projektach developerskich. Nasza firma oferuje je Państwu już w standardzie. Podobnie jak w przypadku ostatnio ukończonych projektów pozostawiamy naszym klientom możliwość indywidualnych uzgodnień rozmieszczenia ścianek działowych jak również instalacji elektrycznej , wodnokanalizacyjnej, alarmowej oraz telewizyjnej.

Domy w zabudowie bliźniaczej – Niepołomice

  • Oddane do użytku w 2021 roku.

Domy zostały zrealizowane w zabudowie bliźniaczej o wysokim standardzie wykończenia.

Domy już w stanie developerskim posiadają rekuperację czyli wentylację mechaniczną, nawiewno-wywiewną z odzyskiem ciepła. Jest to rozwiązanie rzadko stosowane w projektach developerskich. Dodatkowo każdy dom został wyposażony w instalację klimatyzacyjną.

Mieszkania, Potasińskiego – Niepołomice

  • Oddane do użytku w 2021 roku.

Realizacja projektu mieszkań na ul. Potasińskiego w 2021 roku przebiegła zgodnie z planem. Mieszkania zostały zaprojektowane w formie kameralnego, zamkniętego osiedla o wysokim standardzie wykończenia.